ІНТЕРВ'Ю з themayame


Сьогодні, в такий сонячний і теплий день, ми вирішили взяти інтерв'ю у такої ж сонячної і позитивної людини! Майя Мі - не просто блогер, вона Вайнер! І саме її позитивні відео завжди піднімають настрій нашій
редакції! Так давайте ж дізнаємося трохи більше про цю яскраву дівчину! :)
Майя, ким ви хотіли стати в дитинстві?

- В різному віці хотіла працювати в різних професіях. У першому класі вчителем, в п'ятому ветеринаром, в дев'ятому співачкою, а в одинадцятому класі актрисою, але так як в моїй країні кінематограф був не таким прогресивним, як зараз, мені потрібно було поступати до вузу в іншій країні. Звичайно мене туди ніхто не відпустив, так як я була дитиною, тому я вибрала для себе професію журналіста.

Чому саме Вайни? Чим вам сподобалася ця тематика блогерства?

- Мені завжди подобалася блогосфера, я починала свій шлях ще 8 років тому на Ютюб-платформі, але якось не пішло. Спочатку мені взагалі не подобалися Вайни і я не хотіла себе пов'язувати з ними, але потім завдяки долі і певним особистостям в моєму житті, я почала знімати Вайни.

А хто для вас є прикладом для наслідування?

-До речі у мене немає таких, мене більше надихають блогери або селебріті, які розповідають про моду, красу, естетику. А в плані контенту і Вайн, то я не особливо стежу за ними.

Як до Вас прийшов успіх? Точніше, як Ви це зрозуміли і що відчували в цей момент?

- Для будь-якого блогера успіх - це віддача глядачів, якийсь обмін через екран телефону. Я побачила великі перегляди, добрі коментарі, повідомлення та зрозуміла, що так, це воно. А ще коли на вулиці впізнають, це прямо до небес піднімає настрій і заряджає робити більше. Перший раз, коли мене впізнали, я втекла, тому, що не знала, як потрібно реагувати, що говорити, у мене був страх (хахахах)
Розкажіть, які "підводні камені" блогерства Вам зустрілися на початку шляху? Є пару побажань для початківців блогерів?

- Звичайно, виявилося, що це все не так просто, довелося подружитися зі статистикою, багато аналізувати і постійно знаходиться в пошуку чогось нового. Зараз майданчик Вайнерів дуже переповнений, хотіла б порадити робити, щось нове, придумати своє щось, можливо категорично інший контент. Я весь час хочу зробити, щось своє, придумати новий напрямок в якому я буду першою, але це дуже складно, мені здається це справа випадку.

Розкажи як просунути свій блог, як стати тисячником?

- Головне- це сталість, ти можеш знімати тисячі відео і вони не будуть заходити, але знявши ще одне вдале, яке потрапить в топ, вважай, що вся робота була не марною і в цей момент головне підхопити цю хвилю і робити ще більше, так виходить сніжний ком, який почав свій оборот з одного ролика. Це саме моя теорія, мої спостереження, які я побачила саме в своєму профілі.

Чи був у Вас цікавий випадок з нестандартною рекламою від клієнта? Або просто незвичайний проект? Якщо можете, розкажіть, хоча б коротко

- Ні, вся реклама, яку я випускаю у себе в профілі не просто так, я ретельно відбираю її, я хочу бути корисною для підпискників, тому погоджуюся лише на те, що було б для них і для мене цікаво і актуально. У мене був такий період, коли я брала все підряд на початку свого шляху, це було нове для мене, але зараз я намагаюся тримати марку та імідж.
Звідки Ви берете своє натхнення для блогу?

- В основному від людей, їх історій з життя, або зі своїх спогадів з дитинства, або з фільмів, музики.

Чи вважаєте Ви, що зараз майданчик інстаграма перенаситився блогерами і різноманітністю контенту? Поділіться Вашим баченням майбутнього цієї соц.мережі

- Однозначно перенасичен. Я думаю, що рано "ховати" Інстаграм, поки людям це цікаво, соцмережа буде розвиватися.

Скажіть чи змінила Вас популярність?

- Однозначно ні, я не вважаю себе зіркою і мені огидні блогери, які ведуть себе зверхньо. Я бачила таких на різних тусовках і можу сказати, що це виглядає убого. Мені подобається спостерігати за людьми, які досягли багато чого, але при цьому залишилися приземлені. Ось це реально круто. А що стосується мене, я не відчуваю себе супер популярною. Можливо, потрібно перепитати це питання, коли у мене буде "лимон", але думаю я відповім теж саме.

Як ставляться до Вашого блогу близькі? Завжди підтримують в усіх починаннях?

- Так, вони завжди за мене горою, правда бабуся до цих пір не розуміє, чим я займаюся. А батьки допомагають іноді, навіть, в ідеях. Люблю їх.
Чи доводилося Вам чимось жертвувати, заради блогу? Або максимум, що траплялося - це ризики, при спробах зробити шикарний кадр?

- Ні, не було)

Чи будуєте якісь великі плани на наступний рік? Можливо нові ідеї для інстаграма?

- У голові багато планів, але є ті, в яких я не впевнена.

Про що Ви зараз мрієте?

- Про море, дуже хочу лежати на пляжі і ні про що не думати, і нічого не робити.

Яким Ви бачите своє життя в 50?

- Активною бабусею, десь біля пляжу Іспанії зі своїм старим і купою онуків, які не дають мені нормально записати вайн))
Спасибі, Майя, за відповіді і щирість. Успіхів! ✿


ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ