Показники взаємодії аудиторії: глобальні та українські тренди
Компанія Markerly проаналізувала більше 800,000 Інстаграм користувачів з більш ніж 1000 підписників. В цілому біло проаналізовано біля 5 млн постів.

В результаті даного аналізу виявилось, що при зростанні кількості підписників рівень їх взаємодії (вподобання та коментарі) знижується. Пости ЛСД з біля 1000 підписників подобаються 8% їх аудиторії. В той час як рівень вподобань в ЛСД з більше 10 млн підписників складає 1,6%. Компанія заявила про наявність чіткого зниження кореляції між кількістю підписників та їх вподобаннями.

Цей тренд повторюється і у випадку з коментарями.

ЛСД з біля 1000 підписників генерували коментарі в 0,5% випадків, у порівнянні з 0,04% в ЛСД з більше 10 млн підписників.

Компанія прийшла до висновку, що оптимальним поєднанням взаємодії та охоплення володіють блогери з базою підписників 10-100 тис.

Джерело: http://markerly.com/blog/instagram-marketing-does-influencer-size-matter/

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ
Ми, поки що, не можемо похизуватись таким масштабним дослідженням, але результати проведених нами рекламних кампаній підтверджують наявність вказаного вище тренду і в Україні.
В цілому, статистика наших кампаній показує наступні рівні взаємодії аудиторії українських блогерів:
Також, хочемо відмітити, що на данний момент показники взаємодії української аудиторії значно перевищують американські.
Скоріш за все, це пов'язано з більш раннім етапом проникнення Instagram на український ринок. Ми очікуємо поступового зниження цих показників в наступні 2-3 роки.